Flainer ile tanışın!

Flainer, arzulayan, başaran, seven ve ışığını yansıtan tüm kadınlara adanmış bir marka olarak 2021 yılında Türkiye’de kuruldu.

 Flainer, modern dünyada bir peri masalı kadınının giyeceği büyülü, romantik ve eğlenceli parçalarla dolu bir marka. Biz peri masallarına inanan, hayal gücü uçsuz bucaksız olan kadınların hayallerine sanatsal bir bakışla dokunuş yapmaya odaklanıp çocukluk anılarından ve fantezilerinden ilham alarak sevdiğimiz her şeyi tasarımlarımıza döküyoruz. Hayatı eğlenceli ve büyülü kılan her bir kıyafetimizin içerisinde kendinizi bir rüyada gibi hissetmenizi istiyoruz. Umarız Flainer ile kendinize aşık olabilirsiniz.

Her bir parça kullanıcısını kendine güvenini ve kız gücünü keşfetmeye teşvik ediyor. Korkusuzca hayaller kurarak sonsuza dek mutlu yaşayın…

Marka olarak sürdürülebilir bir geleceğin parçası olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Aşkla hazırladığımız koleksiyonlarımızın dünyamız üzerinde olumlu bir etkisi olması gerektiğine inanıyoruz. Kendimizi gerçekten etik bir marka olarak görüyoruz. Bu, iş uygulamalarımızın insana saygı, çevreye saygı ve kültüre saygı ile şekillendiği anlamına gelir. En iyi kumaşı en iyi üretim kalitesiyle sunarak kadınları taçlandırmayı, tedarik zincirinden raflara kadar her aşamada kadınları güçlendirmeyi ve yaptıkları her işe ruhundaki aşkı katan kadınları istihdam etmeyi hedefliyoruz. Felsefemiz sonsuza kadar aşkla saklayacağınız parçalardan oluşan kapsül koleksiyonlar yaratmak ve daha etik bir çalışma biçimine odaklanmaktır. Her giysi sevgiyle ayrı ayrı el yapımıdır. Bu, parçanızın gerçekten eşsiz ve güzel olduğu anlamına gelir. Seri üretimden mümkün olduğunca kaçınıyoruz. Ürünlerimizin üretiminde israf ve gereksiz üretimi en aza indirmek için az miktarda stok yapıyor ve bazı modellerimizi yalnızca sipariş üzerine üretiyoruz.Tekstil artıklarımızı ve numunelerimizi ise mümkün olduğunca aksesuarlarımızı oluşturmak için kullanıyoruz veya geri dönüştürüyoruz. Tüm siparişlerinizi karton kolilerimizde ambalaj kağıdı ve kağıt çıkartmalarla paketliyoruz. Tüm ambalajlar geri dönüştürülebilir ve tekrar kullanılabilir. Hedefimiz sıfır atık.

Markamız hayvan refahı konusunda da bilinçli bir çaba göstermektedir. Hiçbir koşulda deri, tüy, yün, ipek, alpaka süet, angora, paşmina, kaşmir, tiftik kullanmamaktayız. Bütün ürünlerimizi vegan yapmak için önemli bir çaba içerisindeyiz.

Tasarımlarımızı giyen kadınların Flainer giysilerinin içinde nasıl parladığını görmek bizleri çok mutlu ediyor. Bize ilham olmak için lütfen sosyal medya hesaplarında bir gönderi paylaştığında @flainerofficial ‘i etiketlemeyi unutmayın! Umarız hayatınıza sihirli bir dokunuş getirecek mükemmel kıyafeti bu mağazada bulursunuz.

Kucak dolusu sevgiler

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR