NAKLİYE

Satın almış olduğunuz tüm Flainer ürünleri, ürünler size teslim edilene kadar Flainer'ın sorumluluğunda kalacaktır. Tüm teslimatlar bir imza gerektirir ve bu noktada gönderinin sorumluluğu size geçer. 

Tüm teslimat şirketleri, paket gönderildikten sonra müşterilerimize takip bilgilerini sağlar. Teslimatlar, tatil günleri hariç Pazartesi'den Cumartesi'ye kadar mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilecektir.

ÜRÜNLERİNİZ KARGOYA TESLİM EDİLDİKTEN SONRA TESLİMAT SÜRELERİ

TR içinde – 1-3 iş günü

AB İçinde – 1-5 iş günü

AB Dışında – 1-7 iş günü

YEREL SİPARİŞLER

Flainer 750 tl ve üzeri tüm yurt içi siparişlerde ücretsiz kargo imkanı sunmaktadır. Ürünlerimiz sipariş üzerine üretildiği için tahmini teslimat süremiz 1-10 iş günüdür. Yurt içi gönderilerimizi Yurtiçi Kargo ve Sendeo ile gerçekleştiriyoruz.

ULUSLARARASI SİPARİŞLER

Flainer 100 $ ve üzeri tüm yurt dışı siparişlerde ücretsiz kargo imkanı sunmaktadır. Ürünlerimiz sipariş üzerine üretildiği için tahmini teslimat süremiz 5-15 iş günüdür. Bu süreyi en aza indirmek için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isteriz. Yurt dışı gönderilerimizi Fedex ile gerçekleştiriyoruz.

ABD vatandaşı olmayanlar: Uluslararası gönderilerde varış noktasına bağlı olarak gümrük vergilerine tabi olabileceğini lütfen unutmayın. Uluslararası nakliye maliyetlerini düşük tutmak için elimizden geleni yapsak da, ülkenizin ithalat ücretleri bizim kontrolümüz dışındadır. Yurt dışı adreslere gönderimlerde oluşacak gümrük vergileri veya ithalat vergileri müşterinin sorumluluğunda olup, Flainer bu masrafların hiçbirinden sorumlu tutulamaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Flainer olarak taşıma sırasında hasar gören veya kaybolan ürünlerden sorumlu değildir. Siparişiniz hasarlı geldiyse lütfen kargo firmasıyla iletişime geçerek talepte bulununuz. Lütfen talepte bulunmadan önce tüm ambalaj malzemelerini ve hasarlı parçaları saklayın.

Rusya gönderileri için;

Flainer, Rusya'ya yapılacak sevkiyatlar için CDEK ile çalışıyor. Rusya gönderilerinde 200 Euro'ya kadar gümrük muafiyeti bulunduğunu lütfen unutmayın. Ancak fiyatı 200 Euro'nun üzerindeki ürünlerde, ürün teslim alındığında gümrük ücretlerinden müşteri sorumludur. Sipariş kargoya verilmeden önce gümrük ücreti müşteriye bildirilecektir.

Bu süreç Rusya uçuşlarına göre değişiklik gösterse de ürününüzün kargoya teslim edildikten sonra eline ulaşmasının en az 2-3 hafta sürebileceğini unutmayın.

Siparişlerinizle ilgili sorularınızı yanıtlamaktan her zaman memnuniyet duyarız, bu nedenle lütfen [email protected] adresinden müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

GÜMRÜK VE GÖREVLER 

Siparişinizin toplam maliyetine yerel satış vergileri, ithalat vergileri ve nakliye ücretleri dahil değildir. Ürününüzün herhangi bir ücrete tabi olması durumunda gerekli tutarın ödenmesi için Fedex tarafından müşteriyle e-posta veya telefon aracılığıyla doğrudan iletişime geçilecektir. Flainer'in bu tür ücretler üzerinde hiçbir kontrolü yoktur ve bu maliyetleri tahmin edemez.

Gümrükte tutulan mallar yalnızca yerel makamlar için gerekli ücretler ödendikten sonra serbest bırakılabileceğinden, bunun teslimat süresini geciktirebileceğini lütfen unutmayın.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR